03-553-8111

היופי של ריפודים מעוצבים לרכב

חזרה למאמרים

היופי של ריפודים מעוצבים לרכבזה ידוע כבר מזמן, שהרכב הוא הרבה יותר מאמצעי תחבורה. תעשייה שלמה מתפתחת סביב מותגי רכבים שונים, כאשר ישנם מותגים יוקרתיים יותר ויוקרתיים פחות. מעבר לכך, הרכב נותן לנו עוד אפשרות לבטא את עצמנו: את מעמדנו הכלכלי, את הטעם המוזיקלי שלנו, את מצבנו בחיים (שימוש ברכב משפחתי, למשל) ועוד. לא פלא, אם כן, אנחנו עושים מאמצים רבים כדי להשקיע ברכב שלנו מבחינת ביצוע תיקונים ברכב ומבחינת קביעת עיצובו. הכנסת ריפודים לרכב היא לא רק אמצעי להפוך את הכסאות שלנו לנוחים יותר לישיבה, אלא היא גם משמשת אמצעי לקביעת עיצובו הכללי של הרכב.

סוגי ריפודים

ריפודים לרכב משמשים אותנו בעיקר לכיסוי המושבים ברכב. מעבר לפן האסתטי ולעניין נוחות הישיבה, הריפודים משמשים אותנו גם על מנת להגן על המושבים מפני רטיבות או לכלוך. עניין זה רלוונטי יותר לרכבי משפחות, שם מסיעים על בסיס יומיומי ילדים קטנים. ריפודי כסאות לרכב יכולים להיות ריפודי "גופיה", כלומר- כיסויים שמכסים את רובה של משענת הכסא ושמזכירים בצורתם גופייה. אופציה מתקדמת יותר היא להשתמש בכיסויים המכסים את המושב כולו. כאן, ניתן למצוא כיסויים יוקרתיים יותר, כמו כיסויים מעור, או כיסויים מחומר דמויי עור. השימוש בריפודים מסוג זה שומר יותר על הכסאות ומקנה להם מראה מעוצב ומושקע יותר, ביחס לגופיות הבסיסיות.

כיסוי חלקים נוספים ברכב

אם אנחנו מכניסים ריפודים לרכב שלנו, נוכל להכניס גם אביזרים משלימים, כאלו שמכסים חלקים אחרים ברכב שלנו. דוגמה טובה לכך היא כיסויי ההגה שנמכרים בשוק. כיסויים אלו יכולים להפוך את הנהיגה לנוחה יותר ואת הרכב לנאה יותר. כדי להצליח בכך, יש לבחור בכיסוי מתאים- אם נבחר בכיסוי כהה מחומר שמתחמם בקלות, לא יהיה לנו נעים לנהוג ברכב במהלך העונה החמה, שכן ההגה יהיה חם מדי לאחיזה. מעבר לכך, ניתן למצוא שטיחים לרכב, שמוכנסים מתחת ובים הכסאות לרכב, ריפוד למשענות היד, וילונות לחלונות הרכב ואביזרים נוספים. כאן, כדאי כבר לחשוב על ההתאמה שבין כלל אביזרי הטקסטיל ברכב שלנו.

בחירה נבונה של ריפודים

כמו בכל דבר, גם בעניין הזה, ניתן לבצע את הרכישה של ריפודים לרכב בצורה מוצלחת, בצורה מוצלחת מאוד או בצורה לא טובה. על מנת לבחור בריפודים אשר ירשימו את הנוסעים לאורך זמן, כדאי לבחור בריפודים שהינם קלים לניקוי. אם מדובר בריפודים מעור, יש לשים לב, שישנם חומרים מיוחדים לניקוי העור. מעבר לכך, חשוב להרגיש בידיים את הריפוד- על מנת לראות האם הוא בכלל נעים למגע. בד שעשוי מחומר מגרד יציק לנו לכל אורך הנסיעה. בכל מקרה, ניתן לרכוש מספר סטים של ריפודים, כך שתוכלו לחדש את הרכב שלכם אחת לכמה זמן, על ידי הכנסת ריפודים בעיצוב שונה.

לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב ברמה גבוהה

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב