03-553-8111

חברת קאיה מערכות ומיגון מציעה ללקוחותיה מגוון סוגים של מוצרים משלימים המיועדים לרכבים מכל הסוגים. חברת קאיה מעניקה שירות מקצועי ויוצא דופן, אחריות מלאה לכל המוצרים, שירותי ייעוץ והדרכה לכל סוגי המערכות והאביזרים וכמובן מחירים משתלמים במיוחד. כאשר אתם זקוקים למערכת כלשהי, לתוספת, לשדרוג וכדומה – קאיה היא המקום עבורכם.

רדיו לרכב - אביזר נפוץ

אחד מן האביזרים הנפוצים והנדרשים ביותר בכל סוגי הרכבים הוא רדיו. רדיו לרכב משמש כל נהג לנסיעה רגועה יותר, מהנה יותר וגם ערנית יותר. כל נהג יוכל לספר כי חוויית הנהיגה משתדרגת בהרבה כאשר יש רדיו דיסק פיוניר לרכב שמשמיע מוסיקה איכותית ברקע. כל אחד, כמובן, נהנה לשמוע סוג אחר של מוסיקה, ישנם שאוהבים דווקא לשמוע תוכניות רדיו מסוימות, ואחרים תלויים מאד בעדכוני תנועה שוטפים. כך או כך רדיו הוא אחד המוצרים הנמכרים ביותר בחברת קאיה מערכות.

איכות הרדיו ברכב נקבעת, בראש ובראשונה, מאיכות הצליל המופק ממנו. ככל שהצליל נקי וברור יותר, כך מחירו עולה. כך, רדיו איכותי לרכב, עם איכות צליל גבוהה ומגוון של פונקציות, יכול לעלות אלפי שקלים. בד בבד, אפשר למצוא היום סוגים רבים של רדיו לרכב. המתקדמים שבניהם כוללים פונקציות של מסך מגע וחיבור לטלפון הנייד. כך, למשל, אם משתמשים באפליקציית "ווייז" הידועה, ההכוונה הקולית אל היעד נשמעת מהרדיו של הרכב, מה שמספק עוצמת שמע גבוהה יותר והכוונה ברורה יותר לאורך המסלול. הרדיו לרכב הוא מוצר שנעשה בו שימוש רב, על כן כדאי לוודא שיחד עם קניית הרדיו מגיעה תקופת אחריות ארוכה מצד החברה.
 

איך בוחרים רדיו לרכב


רדיו לרכבכיום ישנם סוגים רבים מאד של רדיו, אשר מכילים פונקציות שונות, מתקדמות יותר או פחות, כמו למשל קריאה של קבצים בפורמט MP3, שילוב של מסכי DVD המאפשרים גם צפייה בסרטים ולא רק שמיעה של מוסיקה, וכדומה. לכל נהג ישנם צרכים אחרים ודרישות אחרות מן הרדיו ברכב, ולכן בחברת קאיה תוכלו למצוא מגוון עצום של רדיו לרכב, כך שכל אחד יוכל למצוא את המכשיר המתאים לו, הן מבחינת האפשרויות ואיכויות השמע והן מבחינת התקציב. באופן כללי, כאשר בוחרים רדיו, כדאי לשים לב לנוחות השימוש בו – אופן התצוגה שלו, התאורה במסך, גודל הכפתורים ונוחות השימוש בהם, וכן הלאה. כל אחד, כמובן, מסתדר עם עיצוב שונה ואפשרויות שונות, וכך המגוון של חברת קאיה אביזרים לרכב עוזר לכל אחד למצוא את הרדיו המתאים לו ביותר. בנוסף, מומלץ מאד לבדוק את הפונקציות השונות של הרדיו, כמו קריאת פורמטים שונים של קבצי שמע. דבר נוסף שחשוב מאד לוודא הוא שהרדיו מצויד בבולמי זעזועים, על מנת למנוע נזק למכשיר עצמו ולאבזרים המחוברים אליו בזמן הטלטולים של הרכב בנסיעה.

לחצו כאן למידע נוסף על רדיו דיסק פיוניר בשלל דגמים חדשים
לחצו כאן למיעד נוסף על אביזרים לרכב במבצעים מדהימים

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    בניית אתרים ושיווק באינטרנט
    © 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב