03-553-8111

דיבוריות לרכב

חזרה לקטלוג מוצרים

דיבוריות לרכב מבית קאיה מערכות

כולנו כבר יודעים, כי חל איסור חמור לדבר בטלפון הנייד כאשר אתם נוהגים ברכב. גם איסור על שליחת מסרונים בזמן נהיגה הוא חלק  מהחוקים החדשים בתנועה והיום במיוחד מחמירים על כך. היום יש מגוון רב של דיבוריות לרכב ותוכלו לרכוש אותם בחנויות השונות המוכרות אביזרי רכב  מקוריים ואיכותיים כמו לדוגמא חברת קאיה אביזרים לרכב. ניתן למצוא מגוון רב של דיבוריות לרכב ותוכלו למצוא תמיד את הרשה יתקין לכם את דיבוריות לרכב כי כך תוכלו לקבל אחריות מלאה על הדיבורית. הנוחות של דיבור בטלפון הנייד כאשר שתי הידיים שלכם מונחות על ההגה, היא הרגשה בטוחה יותר, אין פחד משוטרי התנועה שירשמו לכם דוח גבוה ואתם שקטים והנהיגה הופכת להיות הרבה יותר נוחה. חשבו מה נוח לכם יותר, לאבד נקודות בנהיגה ולחטוף קנס של 1000 ₪ ? או אולי יותר כדאי להתקין דיבוריות לרכב. הדיבור בטלפון הנייד ללא דיבורית, מוציא ותנו מריכוז בנהיגה וכבר היו הרבה תאונות בגלל זה, זו הסיבה שחלה החמרה רבה בכל מה שקשור לשימוש בטלפן הנייד בזמן הנהיגה.

דיבוריות אלחוטיות מסוג בלו טוס

היום דיבוריות לרכב מהסוג הכי נפוץ הן דיבוריות אלחוטיות או  כפי שאנו מכירים דיבוריות מסוג בלו טוס. לבטח לא תרצו להסתכן ועדיף שעה אחת קודם. מי שמעוניין לרכוש דיבוריות לרכב, כדאי כי ייגש לחנות לאביזרי רכב ידועה כמו  קאיה אביזרי רכב הנמצאת בבת ים. חנות זו כבר קיימת עשרים שנה וניתן למצוא בה את הדגמים המובילים ביותר בכל מה שקשור אל דיבוריות לרכב. תוכלו לקבל ייעוץ ויחס אדיב בחנות של קאיה אביזרים לרכב, ההתקנה היא מהירה ומקצועית ותהיה לכם אחריות מלאה על דיבוריות לרכב. אם אתם בילי משפחה ויש לכם אחריות על הנוסעים כמו הילדים הקטנים, כדאי כי תתקינו דיבוריות לרכב שיש בהן פונקציות מתקדמות, היות וישנן סוגים שונים של דיבוריות לרכב כמו כאלה שאין להן פונקציות כמו, חיוג למספר טלפון שאינו פותר אתכם מחיוג והתעסקות בדיבורית בזמן הנהיגה.  יש להתקין את הדיבורית במקום שיהיה נוח. הדיבורית מצוידת במיקרופון שיכול לבודד רעש מבחוץ, השיחה תהיה ברורה ותוכלו להמשיך לנהוג באין מפריע. מה שדיש בדיבורית לרכב זה מסך צבעוני, קופסת חשמל, מיקרופון חיצוני, מתאם מתח וחוברת הפעלה כך שתוכלו ללמוד מהר, כיצד להשתמש עם דיבוריות לרכב. יש כאלה שעדיין יש להם דיבורית ניידת שמרכיבים אותה באמצעות שקע וקליפס, אך אלה שמרבים בנסיעות, כדאי כי תהיה להם דיבורית קבועה שיש להתקינה במדויק, היות ומדובר גם בקידוח של חורים ברכב ולכן יש צורך במקצוען שהוא מתקין מורשה שיבצע את ההתקנה בדיוק וללא פגיעה במראה הרכב.
 

לא כדאי להשתמש ברמקול של הנייד שלכם כדיבורית


כאשר אנו נוהגים יש להיות מרוכזים בכביש, כאשר יש אנשים שמעוניינים לחסוך, הם ישתמשו במיקרופון של הנייד שלהם על מנת לדבר בטלפון במן הנהיגה. האיכות של המיקרופון והרמקול של הטלפון הנייד היא אינה במיטבה ויהיה לכם קשה לשמוע מה הצד השני אומר לכם, מה שעלול להוציא אתכם מריכוז. דיבוריות לרכב שהן מובנות ברכב, מאפשרות תצוגה על המסך כמו שיחה מזוהה ניתן למצוא דיבוריות לרכב אשר יכולות לתמוך בשני מכשירים ניידים. השימוש בה יכול להיות בן 16 שעות . ניתן למצוא תמיכה במענה של שני טלפונים ניידים ברכב. תוכלו לברר על הפונקציות המשוכללות ביותר של דיבוריות לרכב ולהתעניין בדיבורית המשוכללת ביותר, כך שתהיה לכם נסיעה נוחה ובטוחה, ותיהנו מבהירות בשיחת הטלפון שלכם.

לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב של כל החברות המובילות

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    בניית אתרים ושיווק באינטרנט
    © 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב