03-553-8111

המסך הינו המראה הפנימית של הרכב, בהרבה מקרים, ניתן להפעיל אותו בתור מסכי DVD לרכב. בכדי שאנשים יצפו בנוחות בסרטים שונים או תכניות שיעניינו אותם במיוחד אם מדובר על נסיעה ארוכה, כדאי כי תתקינו מסכי מולטימדיה לרכב במשענת הראש של הנהג, מה שיקל את הצפייה. המסך המובנה במשענת הראש של הנהג, הינו פתרון פשוט וקל להרכבה והמראה יהיה מ ושלם ואלגנטי ברכב. אם אתם מרבים להסיע הרבה אנשים או שהמשפחה שלכם גדולה, מסך אחד לא יספיק ולכן, יש להתקין 2 מסכי DVD לרכב. יש לשים לב לגודל המסך, רבים מהנהגים, חושבים כי מסך גדול של מסכי DVD לרכב יהיה מספיק,  אבל השאלה העיקרית היא מה המרחק.  גם אם הנוסעים יושבים קרוב מדי אל מסכי DVD לרכב זה לא אידיאלי והתמונה גם לא תהיה להם ברורה. יש לציין, כי גם מסכים קטנים של DVD אינם כל כך מומלצים, יש להתאים נכון את הגודל ולפנות לחברה אמינה כמו קאיה מערכות לרכב, שם תמצאו אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שיוכלו לייעץ לכם על  מסכי DVD לרכב שיתאימו לכם. לחברת קאיה, 20 שנות מוניטין והיא מתמחה בכל הסוגים של אביזרי רכב הכוללים גם מסכי DVD לרכב.
 

מסך DVD לרכב


מסכי DVD לרכבהמסכים הגדולים ביותר של מסכי DVD לרכב יכולים להגיע לגודל של 15 אינצ' , מדובר על מסכים תקרתיים שמתאימים יותר לרכבים מסחריים. במידה ומדובר על מסכי DVD לרכב שהוא פרטי, ניתן להסתפק בגדלים של 5-8 אינץ'.  כדאי, תתקינו מסכי DVD לרכב בחלק הקדמי, על מנת שתוכלו להיות מרוכזים בנהיגה ובכך, תמנעו תאונה. המחירים של מסכי DVD לרכב  נעים בין 500- 1500 ₪  הכל תלוי בגודל ובחברה שבחרתם. כדאי לבחור בחברה אמינה של מסכי DVD לרכב כך שתוכלו ליהנות שנים מהמסך או המסכים שישרתו אתכם ואת הנוסעים בנסיעות ארוכות בחברת קאיה אביזרי רכב תוכלו למצוא מגוון רחב של חברות מהאיכותיות ביותר בעולם !

רמת הרזולוציה ובהירות של מסך DVD לרכב

הרזולוציה, היא זו שקובעת את איכות התמונה, יש לבחור ברזולוציה הגבוהה ביותר, ככל שהמסך יהיה גדול יותר, כך הרזולוציה של התמונה, תהיה חדה יותר. אם מדובר על מסך DVD לרכב בגודל של 6 אינטש, מומלץ כי הרזולוציה תהיה 234X960 ואם מדובר על מסכי DVD לרכב גדולים יותר, ההמלצה היא 640X 480. הבהירות של המסך משפיעה גם על איכות התצוגה, במידה וישנה בהירות חזקה ברכב למשל באור יום. יש לבחור במסך שתהיה לו בהירות גבוהה. מומלץ לצפות במסך לפני הרכישה ולדאוג כי הוא יגיע עם מגני שמש. יש לבחור במסך עם  לפחות 300 cd/m2. חשוב לבחון את זווית הצפייה במסכי ה- DVD לרכב, היות והמסך, אמור לספק צפייה ליותר מנוסע אחד ברכב, את הנתון הזה, יש לבדוק ברכישה ולאחר מכן, המתקין יוכל לבדוק ולהתאים יחד אתכם את זווית הצפייה המומלצת.

לחצו כאן למידע נוסף על מיגון לרכב מקצועי ואיכותי
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב איכותיים וברמה גבוהה

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    בניית אתרים ושיווק באינטרנט
    © 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב