03-553-8111
קאיה מערכות
קטלוג מוצרים

אזעקה לרכב מבית קאיה מערכות

קאיה מערכות - זו החוויה שמובילה אותך

זה לא סוד שבתקופה האחרונה התרבו פריצות וגניבות רכב באזורים שונים בארץ. תופעה זו מובילה אנשים רבים לברר אודות ביטוחים משלימים לרכבם, אזעקה לרכב מסוגים שונים ואמצעי בטיחות מתקדמים נוספים.

הפריצות לרכבים, לא רק שמתרבות במהלך הזמן, אלא הן גם נהפכות למתוחכמות יותר, על כן שוק האזעקות לרכב הוא שוק שמתפתח במהירות, שמציג כל העת שכלולים טכנולוגיים מתקדמים. חלקם משתלבים עם מוצרים טכנולוגיים אחרים, המקיפים אותנו במהלך היום יום. עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, נוספו גם אפליקציות שמשתלבות עם האזעקה שברכב. אפליקציות שכוללות בתוכן אזעקה לרכב, כוללות אפשרות לשלוט על נעילת הרכב מרחוק, שימוש במיקומים בסיוע ג'י פי אס ובעיקר היא מספקת התרעה לבעל הרכב במקרה של ניסיון פריצה לרכב. השימוש באפליקציה מאפשר לשמור על שקט נפשי, מאחר והשליטה ברכב נמצאת בכל שעות היום, גם כשבעלי הרכב לא נמצאים לידו.

כחלק מתהליך ביצוע ביטוח, חברות הביטוח השונות מחייבות את הלקוח להתקין מערכות אזעקה לרכב ומערכות מיגון מסוגים שונים. רוב הרכבים החדשים מגיעים כשהם מאובזרים בציוד המיגון המתקדם. בנוסף, יש אנשים הבוחרים להתקין או לשדרג את רכבם באמצעות אמצעים טכנולוגיים נוספים.
 

אזעקות לרכב


אזעקות לרכב הינם מערכות מורכבות הכוללות שלל אפשרויות מיגון שונות. לוח בקרה ממוחשב אחראי על כל פעולות המיגון שהתבצעו או שלא התבצעו. בין פעולות של מיגון לרכב ניתן למצוא: זיהוי חבלות, זיהוי פעולות שוטפות המתבצעות ברכב, מערכת מתוחכמת הנקראת "קודנית" הנועלת את הרכב במקרה של זיהוי מפתח לא מוכר, מערכת "אימובילייזר" המשביתה את מנוע הרכב בעת זיהוי ניסיון גניבה ועוד מגוון של אזעקות לרכב.

ישנם שדרוגים נוספים שפותחו לאחרונה המתווספים לאזעקות לרכב סטנדרטיות, אולם מנגנון האזעקה הבסיסי נשאר כשהיה – כשמערכת אזעקה לרכב מזהה פעילות חריגה היא מופעלת ומתריעה באמצעות סירנות והבהובי אורות חזקים.

במידה ואתם מתגוררים במקום שהינו מועד ביותר לגניבת רכבים כגון: מעבר לקו הירוק, חברת הביטוח תשדל אתכם לשלב במסגרת אזעקה לרכב גם מנגנון איתור מתוחכם. מנגנון האיתור פועל על מערכת לוויינית המשדרת בכל רגע את מיקום הרכב על מנת לזהות פריצות או גניבות המתרחשות בזמן אמת.

קאיה – מגנים עליכם גם ברכב!

אנחנו בחברת קאיה מערכות ואביזרים לרכב מספקים שלל פתרונות ציוד הכוללים אביזרים רבים, ביניהם: אביזרי מיגון הכוללים אזעקות לרכב, אביזרי שמע, מערכות סטריאו ומולטימדיה משודרגות ועוד. הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו - אנו קיימים בשוק מעל ל- 20 שנה והספקנו לצבור וותק ומוניטין רב וקהל לקוחות מרוצים היכולים להמליץ עלינו.

השירות שאנו מספקים שם דגש על אמינות, מהירות אספקת המוצר ללקוח וכן יחס אדיב וסבלני.
צרו קשר עוד היום - ונשמח לספק עבורכם אזעקות לרכב איכותיות !

לחצו כאן למידע נוסף על אביזרי רכב בשלל דגמים מובילים
לחוצ כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב בבת ים

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    בניית אתרים ושיווק באינטרנט
    © 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב