03-553-8111
קאיה מערכות
קטלוג מוצריםמערכות מיגון לרכב הופכות בשנים האחרונות למוצרי חובה לכל רכב שהוא. לצערנו, גניבות של רכבים אינן דבר נדיר בארץ, מה שגורם לכך שאנשים מעוניינים לדאוג בכל דרך שהיא להגן על רכביהם מפני גניבה. יתרה מזאת - חברות הביטוח, אשר מודעות לפוטנציאל הגבוה של גניבות ברכבים מסוגים שונים, מחייבות את המבוטחים שלהן להתקין ברכביהם מערכות מיגון מתקדמות, על מנת לבטח גם את עצמן מפני מקרים רבים מידי של גניבות רכב. כמובן שאין מערכת מיגון מושלמת, וגנבים מנוסים יוכלו להצליח לפרוץ גם מערכות מיגון לרכב משוכללות, אך למרות הכל מערכות המיגון הללו מרחיקות את מרבית הגנבים הפוטנציאליים, ומונעות את הגניבות.

קאיה מערכות ואביזרים לרכב

חברת קאיה מערכות היא חברה אשר משווקת מערכות מתקדמות שונות ואת כל האביזרים הנלווים הדרושים לרכב. חברת קאיה מערכות ואביזרים לרכב מציעה מגוון סוגים של מערכות מיגון לרכב לכל סוגי הרכבים, אשר מתאימות לדרישות השונות של חברות הביטוח ומגנות על הרכבים ברמות הגנה שונות.
 

סוגי מערכות מיגון לרכב


קאיה מערכות מציעה את כל סוגי המיגון, כמו למשל:

מערכות אזעקה - מערכות מיגון לרכב אשר מכילות מערכות חיישנים ומערכות אזעקה, אשר מזהות ניסיונות של פריצה לרכב באמצעים שונים, ומפעילות באופן אוטומטי אזעקה אשר נועדה להזעיק את בעל הרכב במהירות, להפנות תשומת לב של עוברים ושבים וגם להרתיע את הגנבים המנסים לפרוץ את הרכב.

אימובילייזר - מערכת מיגון לרכב אשר פועלת באמצעות אות, אשר נשלח משלט אשר נמצא בידיו של בעל הרכב אל המערכת שברכב עצמו. מערכת אימובילייזר מונעת מן הדלק להיות מוזרק אל המנוע, כך שללא ניתוק של האימובילייזר, גם מי שמצליח לפרוץ את דלתות הרכב לא יוכל להתניע אותו ולגרום לו לנסוע.

קודנית - קודנית היא מערכת עזר, אשר מהווה מכשול נוסף בפני גנבים. הקודנית מחייבת את נהג הרכב להקיש קוד בטרם יוכל להתניע את הרכב. ללא ידיעת הקוד, אין אפשרות להניע את הרכב.

כספות לרכב - הכספת שבתוך הרכב מגינה על מחשב הרכב, שהוא חלק חיוני ביותר בהפעלת הרכב. הכספות עשויות מחומרים מיוחדים, שמותאמים לאחסון המחשב לאורך זמן והם מתאימים לסוגים רבים של רכבים. מעבר למערכות מיגון לרכב, שמיועדות למנוע גניבה של הרכב, ישנם גם אמצעי מיגון, שנועדו להבטיח את שלמותו של הרכב. אמצעים אלו רלוונטיים ללקוחות, המתגוררים באזורים המועדים לפעילויות עוינות על רקע בטחוני. אמצעי מיגון נפוץ בהקשר הזה הוא מיגון חלונות הרכב נגד זריקות אבנים. מיגון מהסוג הזה מורכב ממדבקות מחומר מיוחד, המודבק על החלונות ובכך מונע את התפזרותם של שברים מסוכנים במקרה של פגיעה מאבן.

את כל אלה, ומערכות נוספות של מיגון לרכב מציעה חברת קאיה אביזרי רכב במחירים משתלמים במיוחד.

לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב לשיפור חווית הנסיעה

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    בניית אתרים ושיווק באינטרנט
    © 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב