03-553-8111
קאיה מערכות
קטלוג מוצרים

הבס הוא החלק החשוב במערכת השמע הכללית ברכב. בכדי שתוכלו להפיק את הצלילים הנמוכים במערכת השמע שלכם ברכב, יש לרכוש סאב לרכב או מי שמכיר אותו יותר טוב בשם סאב וופר. הבס הוא חלק מהחוויה של שמעית המוסיקה ברכב, ישנם גדלים וסוגים שונים וכן, הרבה תיבות המעניקות מעטפה של סאב וופר לרכב. הגדלים השונים של סאב לרכב יכולים להיות בין 8 ל-15 אינטש. תיבת התהודה של הסאב היא החשובה ביותר וכן, המגבר שבלעדיו, לא ניתן יהיה להפיק את המקסימום מהצלילים.  ככל שהנצילות של סאב לרכב תהיה גבוהה יותר, כך הסאב וופר יצטרך פחות כוח בכדי להפיק סאונד חזק ונקי. הנצילות נמדדת על פי הדציבלים במרחק של מטר אחד. אם למשל, יש לנו סאב לרכב, בעל נצילות של  87  db והוא יהיה חייב להיות בעל נצילות של 91 db הוא יצטרך יותר כוח. ישנם סאב לרכב שמגיעה בתוך תיבה מקורית של היצרן ויש להתאים לו מגבר לרכב בלבד.

סאבים לרכב


טווח התדרים של סאב לרכב הוא חשוב, אם תהיו מעוניינים שהסאב יוכל לתפקד עם תדרים מאוד נמוכים, יש למצוא סאב לרכב עם תדרים מאוד נמוכים יש למצוא סאב שיהיה לו גם טווח תדרים רחב יותר .סאב לרכב מוגבר, הוא שמשולב בתוך המערכת, הוא אידיאלי במידה והוא מיועד להרכבה ברכבים מסוג קטן.  ישנם שני מאפיינים שעלינו להתייחס אליהם, בטרם מרכוש סאב לרכב  או אולי סאבים לרכב. אם נהיה מעוניינים בבס בעל צליל חזק ועשיר יותר, סאב לרכב צריך יהיה להיות בעל עוצמת RMS גבוהה. במידה ויש לבחור תיבה לחוד עבור סאב לרכב, יש לבחור את סוג התיבה האיכותית שתשפיע על הסאונד של השמע ברכבך. בחברת קאיה אביזרי רכב הקיימת כבר למעלה מ-20 שנה, תוכלו למצוא מגוון רב של סוגי סאבים לרכב, האחריות וההתקנה הייעוץ והמקצועיות של חברת קאיה בכל הקשור לאביזרי רכב היא מבי הטובות ביותר.

כיצד נגרום למגבר שלנו לא להתאמץ יתר על המידה?

תיבה אטומה של סאב לרכב תהיה אידיאלית כך שהמגבר שלכם לא יתאמץ יתר על המידה. תיבה גדולה יותר כמו למשל תיבה  עם פורט, תשיג צליל "מנופח" יותר ועם הדף גדול יותר.  גם מספר הסלילים כמו למשל סאב לרכב עם סליל אחד SVC או עם שני סלילים DVC יעניק גמישות גדולה יותר בחיבור של הסאב למגבר כך שיהיה הרבה יותר קל לשחק עם ההתנגדויות במידה ותהיו מעוניינים בכך. אם אתם מעוניינים בסאב וופרים, כלומר כמה סאבים לרכב, יש להתקין כל מגבר בנפרד. יש להבטיח שהמגבר שייבחר יהיה מסוגל להפיק% ממתח ה- RMS של הסאב וופר שלכם. כדאי שתמצאו כמה שיותר מידע על כל הקשור אל סאב וופרים, כך שיהיה לכם קל יותר להבין איזה סאב יהיה עדיף לכם לרכוש ואיזה חלקים תצטרכו להוסיף בכדי לשמוע את הצלילים הטובים ביותר במערכת השמע שלכם ברכב.

לחצו כאן למידע נוסף על מגבר לרכב בשלל דגמים ייחודיים
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב במחירים מפתיעים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב