03-553-8111

המגבר, כשמו כן הוא, תפקידו להגביר את האותות המתקבלות מהיחידה. שמירה על איכות הצליל, מתבצעת באמצעות מגבר לרכב. על מנת למקסם את הסאונד ואת היכולת של מערכת השמע המשוכללת, יש להתקין מגבר לרכב חיצוני, חשוב למצוא יציאות מתאימות למגבר על מנת שיתאים בהתקנה. יש לבצע את השיקולים הנכונים של רכישת מגבר לרכב כמו האיכות, העלויות, ממי לרכשו וכדומה. ניתן למצוא מגבר לרכב במחירים הנעים בין 800 – 1700 ₪ ואף יותר. אם אתם חבר'ה צעירים ומעוניינים להתפאר בפני החברים וישמעו אתכם עוברים בכבישי הארץ, יש לרכוש מגבר לרכב חזק ואיכותי לאלה המעוניינים  לשמוע חזק את המוסיקה שבוקית מאותם רמקולים לרכב שברכבם. ישנן רמות של מגבר לרכב ואם אתם מעוניינים במגבר מהסוג האיכותי, כדאי כי יהיה לכם את התקציב הדרוש לכך. חשוב כי יהיה לכם עלות מול תועלת, בכדי שהמגבר יחזיק אצלכם הרבה שנים מעמד.

מגברים לרכב


הבחירה של מגבר לרכב תהיה בשיקול של הרכיבים השונים שמותקנים במערכת השמע. אולי תשקיעו במגבר הרבה כסף, אך בסופו של דבר, יתברר כי מגבר לרכב שרכשתם, אינו תואם למערכת השמע שלכם. יש לבדוק את כל הנתונים הללו לפני שבכלל תחליטו לרכוש מגבר לרכב. חשוב כי תתייעצו עם הקשור אל מגבר לרכב ומערכות שמע לרכב בכלל. חברת קאיה אביזרים לרכב, היא אחת החברות האמינות ביותר של אביזרי רכב וגם מערכת מולטימדיה לרכב הכוללת גם מגבר לרכב, החברה קיימת מעל ל-20 שנה ומונה המון לקוחות מרוצים. יש לברר אם תוכלו להתקין מגבר חיצוני לרכב שלכם במידה וזה יתאפשר כי זו האופציה הטובה ביותר על מנת לשמוע סאונד איכותי במערכת השמע שלכם. ההתקנה היא חשובה ורק מתקין מורשה, מהחנות בה רכשתם את מגבר לרכב יוכל להתקין לכם את המגבר. בררו לגבי האחריות שתהיה לכם מהחנות, כמה זמן ומה היא כוללת. גם סוג הרמקולים שלכם, ישפיע ישירות על המגבר שתרכשו לרכב שלכם. לא כדאי להשקיע הרבה כסף על מגבר יקר, בזמן שהרמקולים שלכם אינה באיכות טובה, תוכלו להפיק עוצמה טובה מהמגבר שלכם ברכב, מרק אם הרמקולים יהיו אף הם באיכות גבוהה שתתאים למגבר הנמצא ברכב.

קחו בחשבון את כל ההוצאות שברכישת מגבר לרכב

יש ללמוד היטב על המערכות של השמע המיועדות לרכב,  להחליט על הסכום המקסימלי שאותו אתם מעוניינים להשקיע וכן, לקחת בחשבון הוצאות נוספות כמו העלות של התקנת המגבר, הכבלים הדרושים להרכבתו ואולי ציוד משלים נוסף שיידרש בזמן ההתקנה .אם אתם מעוניינים להוסיף למערכת סאב וופר, יש צורך במגבר חזק מאוד לרכב או אולי אפילו לשקול על התקנת שני מגברים לרכב. ההמלצה היא, תמיד לרכוש מגבר לרכב בהספק של 75%- 150% מההספק של הרמקולים, מה שיבטיח התרמה מלאה ואיכות מעולה של סאונד.

לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב בשלל דגמים מובילים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב