03-553-8111

שכפול מפתחות לרכב

חזרה לקטלוג מוצרים

שכפול מפתחות לרכבמי מאיתנו לא נחרד יום אחד כאשר המפתחות שלא אבדו או נשכחו במקום שהוא אינו זוכר? גם מפתחות הרכב יכולות להיאבד או להישכח בתוך הסוויץ'. יש למצוא מנעולנים אשר יודעים להתעסק עם כל סוגי המפתחות לרכב ולבית. מי שמעוניין לבצע שכפול מפתחות לרכב, יוכל למצוא חנויות לאביזרי רכב שעוסקות גם בתחום זה. כאשר אתם מחליפים או רוכשים רכב חדש, יש מיד לבצע שכפול מפתחות לרכב בכדי שתמיד יהיו לכם מפתחות חלופיים לרכב במידה ואבדו. ישנה מכונה בעלת טכניקה מיוחדת, אשר משכפלת בדיוק את המפתח, המכונה "קוראת" את הבליטות השונות של המפתח ומשכפלת אותו בדיוק רב. מי מאתנו אינו מוקף בכל מיני סוגים של מפתחות, אם לרכב, לבית, משרד ועוד. מה שצריך הוא שלכל המפתחות הללו, יהיה דגם נוסף שעל כל מפתח יהיה רשום לאן הוא שייך. מי שמעוניין לשכפל מפתח לרכב שלו, והוא מאזור המרכז, מומלץ כי יגיע לקאיה אביזרי רכב אשר מתמחה בכל מה שקשור לאביזרי מכוניות.  ניתן למצור בקאיה אביזרי רכב, את כל סוגי שכפול מפתחות לרכב. אם ראיתם משהו שיכול להועיל לכם לרכב בקאיה תוכלו למצוא הכל!.  הרבה  אנשים מסתובבים עם צרור אחד של מפתחות, מה שמסכן יותר אנשים רבים שעלולים לאבד את צרורם ולסכן את הרכוש שלהם. יש לשמור על המפתחות שלנו מכל משמר, כי אם אין לנו עוד כאלה ההוצאה שלנו יכולה להיות כפולה ומכופלת.

שכפול של מפתח לרכב וגם שלט

מפתח יחיד לרכב, היה נחלת העבר, היום אין רכב שאין לו גם מפתח וגם שלט לפתיחה ונעילה אוטומטית של הרכב וכן, עבור הפעלת האזעקה. יש תמיד לשכפל את השלטים שלכם, בכדי שאם אחד יתקלקל או ייפגם עקב נפילה, תוכלו תמיד להשתמש בשלט החדש שלכם שהוא העותק המדויק של השלט הקודם או של זה הנמצא ברשותכם. שכפול מפתחות לרכב מתבצע יחד עם שכפול שלט אלקטרוני לרכב, היום אי אפשר בלעדי שניהם. לא כל מנעולן, יוכל לבצע לנו שכפול מפתחות לרכב או שכפול של שלטים לרכב יש למצוא את מי שמבצע את שני השכפולים הללו. המחירים של שכפול מפתחות לרכב עלולים להשתנות בעקבות סוג המפתח, אם מדובר על מפתח קצת מורכב.
 

שכפול שלטים לרכב


כולנו כבר שכחנו מהמפתח הרגיל של הרכב, מה שניתן היה פעם לפרוץ בקלות כל רכב, בעזרת פלסטלינה ניתן היה לשכפל מפתחות לרכבים והגנבים בזמנו היו חוגגים על הרכבים שלנו, היום הכל השתנה באמצעות הטכנולוגיה שכבר דאגה לנו לשלטי רכב משוכללים, אשר מחוברים לאזעקת הרכב שלנו. קשה להניע רכב ללא שלט שמתאים לרכב עצמו. אם אבד לכם השלט, תוכלו תמיד לבצע שכפול שלטים לרכב אצל חברות מורשות או חנויות לאביזרי רכב. לכל שלט, יש את הכרטיס המגנטי שלו וכל בעל רכב מחזיק לפחות בשני  שלטים לרכב במידה ואחד יאבד לו או שיתקלקל. יש גם מנעולנים המבצעים שכפול שלטים לרכב הם מיומנים ויודעים לשכפל כל שלט לרכב, כך שזו כבר חצי נחמה אם יש לכם קרוב לאזור מגוריכם מנעולן שמבצע שכפול שלטים לרכב. כל מנעולן מורשה, למד קורס מנעולנות שבאמצעותו הוא יוכל לשכפל את כל סוגי המפתחות ואפילו את המפתחות המשוכללים ביותר לבית וכן, המנעולנים יודעים גם לבצע שכפול שלטים לרכב בדרך הטובה ביותר, כך שהשלט הינו זהה לזה שהתקלקל לכם ותמיד רצוי כי יהיו לכם שני שלטים על כל צרה שלא תהיה, במידה ואחד יאבד לכם.

מה כדאי לברר אצל מנעולן לפני שהוא ישכפל לכם שלט לרכב?

לכל מנעולן, חייבת להיות תעודת הסמכה, תעודת יושר מהמשטרה וכן, ניסיון בכל הקשור אל שכפול שלטים לרכב וכל סוגי המפתחות והמערכות המשוכללות למיגון הבית. שלטים לרכב, יכולים להתקלקל בגלל לחות, רטיבות נפילות נשנות ועוד. אם יש לכם חנות לאביזרי רכב ואתם משקיעים במערכת משוכללת, כדאי  כי על הדרך תשכפלו שלט נוסף לרכב שלכם. רוב החנויות לאביזרי רכב יודעות לבצע שכפול שלטים לרכב. אחת מחנויות אביזרי רכב שהיא מבין המוכרות ביותר היא חנות קאיה אביזרי רכב, הקיימת מעל לעשרים שנה ונותנת שירותים שונים והתקנת כל המערכות המשוכללות לרכב אם איתורן, מערכות מולטי מדיה משוכללות, מערכות שמע, מיגון ועוד. היחס של חברת קאיה אביזרי רכב הינו אדיב ביותר ותוכלו למצוא מחירים סבירים ומבצעים שונים שלבטח ישתלמו לכם. תמיד כדאי לסמוך על חנות אביזרי רכב שאתם כבר נמנים שנים על לקוחותיה, כך תוכלו לסמוך שלחנות הזאת יש את כל מה שנדרש כמו שכפול שלטים לרכב. יש שלטים שדורשים קוד מסוים על מנת לשכפל אותם ויש שלטים שקשה לשכפל או שלא ניתן לשכפל אותם. הדבר הנכון לעשות במקרה זה הוא להזמין שלט חדש מהחברה.

כיצד מתבצע שכפול שלט לרכב?

שכפול שלטים לרכב, נעשה באמצעות מנתח טווח, המנעולן או חנות לאביזרי רכב שמחזיקה באיש מקצוע בתחום השלטים, יפתח את השלט, ובאמצעות מברג פיליפס יעביר את המנתח אל השלט הפתוח. רוב השלטים המיועדים לרכב, פועלים בטווח של 355 קילוהרץ וכך מעבירים אותו לטווח ומפעילים את השלט המיועד לרכב. במידה ואתם זוג שנוהג באותו רכב, רצוי כי תבצעו שכפול שלטים לרכב כך שלכל אחד מכם יהיה לפחות שלט אחד לרכב ישנם שלטים שקשה לשכפל ויש להזמינם מהחברה ואלו הם:

- שלט קוברה קוד
- שלט יונדאי
- שלט לאזעקת רכב מדגם רינג
- שלט איתורן לאזעקת הרכב
- שלט פוינטר
- שלט מסוג בוש BOSCH
- שלט ספטרוטק

אם רכשתם זה עתה את רכבכם מהחברה, בקשו כי יהיה לכם שלט נוסף או אפילו שני שלטים, על מנת שחלילה לא תוכלו לנהוג ברכב במקרה של אובדן, או קלקול של שלט לרכב. חשוב לשאול את השאלות הנכונות לגבי שלטים לרכב בכל רכישה של רכב  חדש.

לחצו כאן למידע נוסף על רמקולים לרכב ממיטב החברות המובילות
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב במחירים מיוחדים

    STGמוציאים
    תוצאות
    מהאינטרנט
    בניית אתרים ושיווק באינטרנט
    © 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב