03-553-8111

ריפודים לרכב לשהות נעימה

חזרה למאמרים

ריפודים לרכב לשהות נעימהריפודים לרכב - לשהות נעימה ומראה אסטטי

הרכב שלנו, אינו מיועד רק למטרות נסיעה, שכן, נסיעה נעימה היא הרבה יותר נוחה ברכב שנראה אסטטי ולא כזה מוזנח שהריפוד שלו דהה או התקלף. מי שמרגיש כי הגיע הזמן לבצע מחווה לרכב שמשרת אותו ולעצמו, עכשיו זה הזמן להחליף ריפודים לרכב אשר יקנו הרגשה נעימה וגם יעלו את ערכו. לא לכולם יש את התקציב, להחליף את רכבם בכל שנה שנתיים, הם יעדיפו לבצע "מתיחה קוסמטית " קטנה בכל פעם, בכדי לשמור על מראה יפה ואסטטי של הרכב שלהם. ישנם נהגים, הנמצאים הרבה שעות על הכביש, מה שגורם להם לשהות ברכב הרבה זמן. רכב זה בדיוק כמו הבית השני שלכם ולכן, כפי שאתם משקיעים בעיצוב וטיפוח הבית, כך יש להשקיע גם ברכב. אם יש לכם ילדים, כדאי להקפיד שהם לא יזרקו חפצי, או ישחקו עם צעצועים חדים שיכולים לפגוע במושבי הרכב ואפילו לקרוע אותם. ככל שתשמרו על הרכב שלכם, כך יהיה לכם יותר נוח לנהוג בו.

מה ניתן לעשות על מנת לשפר את ריפודי הרכב?

ניתן לבצע הרבה פעולות על מנת שהרכב ייראה כמו חדש, אם שמירה על ניקיונו, לכסות אותו בצילון שהסקאי בדלתות ובדשבורד לא יתקלף  וכן להחליף ריפודים לרכב ממגוון בדים, סקאי או דוגמאות שיגרמו לו למראה חדש. המחירים של גופיות לרכב יכולים לנוע בין 100-30 ₪. תוכלו אף להוזיל את המחיר, אם תתקינו את הריפוד בעצמכם. יש לציין, כי גופיות הן לא הפתרון המושלם, הן מיועדות לשמירה על הריפוד קיים, אבל אם יש לכם כתם שאנו יורד, סיגריה שגרמה לחור בריפוד, הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להחליף ריפודים לרכב. כיסוי המושבים בצורה הרמטית, זה פתרון נוח מאוד ולשינוי כל מראהו הפנימי של הרכב שלכם. ניתן לבחור בסט של כיסויים שיתאימו במדויק לרכב שלכם והם עשויים להגיע למחיר של  1500 ₪  הפתרון הזה, עשוי להיות יקר ולא הרבה ניגשים לרפד רכב שיתפור להם כיסויים בהזמנה אישית. האופציה של הרבה נהגים הינה  לרכוש ריפודים מוכנים. ניתן למצוא סוגים רבים של ריפוד המיועד לכיסוי מושלם של מושבי הרכב בחנויות לממכר אביזרי רכב. המבחר הינו עשיר ובמחירים סבירים, תוכלו לשנות את המראה הפנימי של הרכב

בחירה נכונה של ריפודים לרכב

ישנם ריפודים באיכויות שונות המיועדים לרכב. כאלה שיוצרו בסין ויש שהם תוצרת כחול לבן. ניתן לבחור בדים סינטטיים, בדים דמויי עור שמה שחשוב הוא, שניתן לנקות אותם בקלות. אם הרכב שלכם חשוב לכם ואתם מעוניינים להרגיש בו נוח, תוכלו לשרג אותו בהוצאה ממש לא גדולה עם כיסויים או ריפודים למושבי הרכב.

לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב באיכות ללא פשרות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב