03-553-8111

קצת מידע על מגברים לרכב

חזרה למאמרים

קצת מידע על מגברים לרכבמגבר לרכב

כשמדברים על מערכת השמע ברכב, חושבים באופן אינטואיבי על הרמקולים שברכב. נכון, אומנם, שהרמקולים הם חשובים להשמעת הצליל, אך ישנו הבדל בין השמעה סתמית של צליל לבין השמעה איכותית שלו- כזו שמאפשרת לשומע להתענג על השיר תוך כדי נסיעה. כדי להפיק מכל צליל את המיטב, אפשר למצוא ברכב גם מגבר לרכב. המגבר למעשה מגביר את הצליל המופק ממקור המוזיקה, כך שהוא מושמע בעוצמה חזקה יותר ברמקולים. למעשה, המגבר כבר קיים בתוך הרכב, אך לעיתים נרצה לשדרג אותו, כדי שיפיק איכות צליל טובה יותר. מחירו של מגבר איכותי יכול להגיע לסכום נכבד ביותר, של כמה אלפי שקלים.

השקעה כוללת במערכת השמע

אם אתם רוכשים מגבר לרכב, מומלץ לנצל את ההזדמנות הזו על מנת לבדוק גם את הרמקולים אצלכם ברכב. ייתכן, כי תוכלו לשדרג את הרמקולים שלכם לסוג איכותי יותר, שביחד עם המגבר החדש, ייתן לכם שילוב מנצח. אחד מסוגי הרמקולים הנפוצים ביותר בשוק הוא סאב לרכב. הסאב, או בשמו המלא, הסאב וופר, הוא רמקול שמדגיש את הטונים הנמוכים יותר בזמן השמעת המוזיקה. בעת קניית סאב לרכב, שימו לב לשאלה, האם הוא מגבר אקטיבי או פסיבי. אם מדובר במגבר אקטיבי, פירוש הדבר שהמגבר שממנו פועל הרמקול נמצא בתוך הסאב וופר עצמו. בסאב וופר פסיבי, לעומת זאת, המגבר נמצא חיצונית לרמקול.

בחירה נכונה של המגבר

מגבר לרכב יכול להגיע במפרטים טכניים שונים- יכולת הגברה של כל הרמקולים ברכב או רק של חלקם, מספר היציאות שנמצאות במגבר ועוד. עם זאת, הדבר החשוב ביותר שצריך לזכור כאן הוא יכולת העבודה של המגבר לרכב עם הרדיו דיסק ועם הרמקולים. אין דבר מתסכל יותר מאשר מצב שבו קניתם מוצר איכותי, שעלה הון תועפות ואז לגלות שהוא פשוט לא מתאים לכם. על מנת לוודא התאמה של המגבר לרדיו דיסק ולרמקולים, מומלץ לנסות לרכוש לפחות שניים מהאביזרים הללו תחת קורת גג אחת- כך נותן השירות, שהינו בעל ידע מקצועי רחב, יוכל לוודא את התאמת הרכיבים זה לזה.

לחצו כאן למידע נוסף על מגבר לרכב מהחברות הטובות ביותר בתחום
לחצו כאן למידע נוסף על סאב לרכב במחירים ללא תחרות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב