03-553-8111
קאיה מערכות
מאמרים

סאב וופר

חזרה למאמרים

סאב וופר – מערכת השמע הטובה ביותר לרכב!

כידוע לכם, סאב וופר נועד לייצר צלילים נמוכים. הבאס הינו חלק מחוויית השמע המעניקה עומק וצליל נקי לשמיעת המוסיקה ברכב שלכם. בימינו קיימים תיבות וגדלים לסאב וופר בשלל גוונים וסוגים , שחלק מהן מהוות מעטפות לתיבת הסאאב לרכב  . ישנם כמה וכמה כללים שינחו אתכם לבחירה נכונה של הסאאב לרכב :

- הסאאב וופרים מגיעים בכמה גדלים בין 8 – 15 אינץ'.

שני הדברים שאכן הכרחיים לכל סאב וופר לרכב הם תיבת תהודה ומגבר שאף סאב וופר אינו יכול לתפקד בלעדיהם.
סאב וופר שמגיע בתוך תיבה מקורית של היצרן שיש לו צורך בהתאמת מגבר בלבד.

הסאאב וופר אינו הכרחי למערכת שמע לרכב, הוא רק משפר את חווית הנסיעה ואת צלילי הבאס. הוא מדגיש את התדרים ומוסיף המון נפח ודינמיקה לצלילי הבס הקיימים. ההבדל בין מערכות עם סאב לרכב או בלי לא שומעים רק במועדונים . שלל הז'אנרים מושפעים במידה גדולה מאיכות הסאאב וההתאמה שלו.

טיפים להתקנה והתאמה נכונה של סאב וופרים

סאב וופראתם יכולים לוותר על סאב ענקי במקרה שאין מספיק מקום. קחו את העלות של ההתקנה וההרכבה בחשבון .בחרו תיבת סאב קטנה כדי לצמצם מיקום בתא המטען. מלבד לכך, אתם תוכלו לתחזק את מערכת הסאאב וופר ברכבכם במידה ותדאגו לבידוד והשתקה של רעשים. השתמשו ביריעות בידוד וכך השתיקו כמה שיותר רעשים הבוקעים מהמנוע, מהצמיגים, מערכת פליטה ושאר חלקי הפלסטיקה. סאב וופר הוא למעשה עוד רמקול המיועד להפיק תדרי אודיו נמוכים. וגם לא נשכח עוד דבר, רצוי לבדוק האם הרדיו דיסק שלכם תומך בחיבור סאב וופר. יש לבחור סאב על בסיס עוצמה שהמגבר שלכם כול להפיק, טווח התדרים של הסאאב מצביע על רמה של הפקת הצלילי הבס שלו, הטווח האופטימלי הוא בין 20 ל- 20,000 הרץ. ברור שאופי הצליל שהסאב יספק לנו מאוד תלוי בתיבה שלו. סאב וופר בתיבה סגורה יפיק בס אכן מדויק לעומת סאב וופר בתיבה פתוחה שהסאונד שלו יהי יותר מפוזר .

מגבר לרכב

מגבר לרכב, הוא מכשיר שתפקידו להגביר את האותות שמתקבלות מהיחידה המרכזית, הכוונה היא הגברת השמע ושמירה על איכות הצליל. רוב המערכות ברכב מגיעות לרוב ללא מגבר לרכב. היחידה המרכזית מכילה מגבר פנימי מובנה כדי למקסם את יכולתם של הרמקולים, מומלץ להתקין מגבר חיצוני. יש צורך לבדוק אם קיימות יציאות מתאימות להתקנת נגבר חדש לרכב

לחצו כאן למידע נוסף על סאב לרכב בשלל דגמים איכותיים
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב של קאיה מערכות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב