03-553-8111

מערכות מולטימדיה לרכב

חזרה למאמרים

מערכות מולטימדיה

מערכות מולטימדיה לרכב הופכת את הנסיעה לחוויה גדולה יותר . הילדים שקטים ורגועים , הנהג מרוכז יותר בכביש . בטוח כי מערכות מולטימדיה לרכב נותנות לנו פריצת דרך חדשנית לעומת מערכות הקיימות בשוק היום. כיום בשווק מגוון כמו שיש לנו ניתן למצוא מערכות מולטימדיה לרכב בשלל צבעים שונים וצורות בכל גודל ולכל מטרה.  ישנם אנשים שאכן לא מתפשרים על סוג רכביהם וכמובן שלא יתפשרו על סוג המערכת . באיזה נתונים רצוי להתחשב לפני קניית מערכת מולטימדיה לרכב  ?

התחשבו במרחקי הצפייה , מיקום הצופה , אמצעי הצללה של הרכב שלכם , צבעים פנימיים  וכדומה ..  

מהם סוגי מערכות מולטימדיה לרכב ?

מערכות מולטימדיה לרכבמסך  במשענת הראש – מגיע בגדלים של 6 – 8 אינץ' והוא מיועד ליושבים במושב האחורי .
מסך בדשבורד הקדמי – מסך זה מגיע בגודל גם בגודל של 6 – 8 אינץ' והוא מותקן על המראה הקדמית של הרכב .
מסך במראה - מגיע בגודל של 6 – 8 אינץ' . מותקן על המראה הקדמית של הרכב .
מסך בתקרת הרכב – מסך זה מגיע בגודל 5 – 15 אינץ' , הוא מוברג לתקרת הרכב ומאפשר ליושבים ברכב ליהנות בצורה מושלמת מהצפייה .
מסך במגני השמש – מסך המגיע בגודל הרגיל , 6 – 8 אינץ' . מותקן על גבי מגיני השמש הנמצאים במושבים הקדמיים של הרכב .

שימוש במערכות מולטימדיה בנסיעה עם ילדים

כיום כל נהג יודע שנסיעה עם ילדים זה עניין לא פשוט ואף מאתגר . ילדים יכולים להיות חסרי מנוחה ובעלי תנועה גבוה , ולעיתים זה גובל בהטרדה לנהג שריכוזו אמור להיות אך ורק בכביש. לכן, הפתרון לכך מערכות מולטימדיה לרכב. המערכות הללו עונות על קשיים והופכות את הנסיעה לרגועה יותר. הנהג, נשאר רגוע ואינו מוסח, כך שהנסיעה עוברת להיות בטוחה יותר, חלקה ונינוחה.

רדיו דיסק לרכב – האיכות קובעת

רדיו דיסק לרכב מאפשר לכם להאזין למוסיקה וגם להאזין לרדיו באופן איכותי ומתקדם . הרדיו דיסק משווק בעשרות דוגמאות מהקרים ביותר ועד לפשוטים ביותר. קיימים בשוק מאות דגמים של רדיו דיסק לרכב , עין שאינה מקצועית אינה יכולה להבחין בין רדיו דיסק לרכב באיכות ירודה לבין רדיו דיסק באיכות גבוהה . ישנו הבדל גדול בין שניהם ואם אתם רוצים ליהנות ממוסיקה ערבה לאוזן, אין לכם ברירה אלא להשקיע את רכישתכם ברדיו דיסק לרכב איכותי.

לחצו כאן למידע נוסף על מולטימדיה לרכב במחירים משתלמים
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב במבצע מפתיע

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב