03-553-8111

מה עלינו לדעת לפני רכישה של רדיו דיסק לרכב

חזרה למאמרים

רכישה של רדיו דיסק לרכברדיו דיסק פיוניר לרכב - מה עלינו לדעת?

מערכת מדיה לרכב, מצוידת היום בטכנולוגיות חדשות שמאפשרות להתחבר לסמרטפונים  ולמערכות אנדרואיד. חיבור זה, מאפשר להציג על מסך הסמרטפון אפליקציות ייעודיות על צג מערכת המדיה ובכך, לחסוך מהנהג את התפעול של הטלפון הנייד שלו בזמן נהיגה. ממשק כמו - X8550BT, שמקנה חיבור בתקשורת בלוטות' לסמרטפון. תוכלו לראות על הצג הכולל גם ממשק בשפה העברית את ספר הטלפונים, שיחה מזוהה ואת השיר שיתנגן מהסמרטפון שלכם. הממשק, הינו נוח לשימוש ויש לו כפתורים להשתקה, שליטה בעוצמת הסאונד ומעבר לשאר התפריטים. מצה שמייחד את רדיו דיסק פיוניר לרכב, הוא היכולת שלו להתחבר באמצעות הטכנולוגיה של "מירורלינק" {חיבור קווי} למכשיר האנדרואיד ולהציג אפליקציה מסוג APPRADIO של רדיו דיסק פיוניר לרכב. זהו בפירוש, ממשק מיוחד המקושר לטלפון החכם. ממשק זה, מאפשר גישה לאפליקציות מסוימות בנייד החכם שלכם, החל מאנשי הקשר, לוח שנה, נגן מוסיקה ודפדפן האינטרנט. ניתן עוד למצוא אפליקציות ניווט כמו וויז וגוגל, ניווט של שירותי מוסיקה מהאינטרנט כמו Aupeo.

רדיו דיסק לרכב

מכשיר רדיו דיסק לרכב, מהווה את המרכז של מערכת השמע ברכבכם. המכשיר, הוא זה שקובע את הטיב והאיכות של כל מערכת השמע. רדיו דיסק המיועד לרכב, כולל: נגן מוסיקה, רדיו, מגבר פנימי ועוד. בדגמי רדיו דיסק חדשים ומשוכללים לרכב, ניתן למצוא תמיכה בלוויינים כמו SIRIOUSXM למי שמעוניינים להאזין לשידורים לווייניים דיגיטליים נטולי פרסומת או דיבורים. שידור זה, הינו יציב ונטול רעשים, כך שהיתן להשוות אותו להאזנה לתקליטור. שידורי אלה, עדיין אינם זמינים בארץ. דגמי רדיו דיסק לרכב חדישים ומשוכללים יותר תומכים בכל החידושים הטכנולוגיים הקיימים כמו קובצי מוסיקה דחוסים, רדיו לווייני, סנכרון עם הנייד החכם, חיבור לנגן DVD ועוד. ישנם נהגים שיש להם דרישות גבוהות לגבי נערכת הרדיו דיסק לרכבם. ניתן להגיע לשליטה על היפוך קוטביות, שליטה על רמקול הסאאב וופר ושליטה על כל רמקול בנפרד, שליטה על תחימת תדרים לרמקולים וכדומה. מומלץ, כי לפני הרכישה של ברדיו דיסק לרכב, לנסות ולאפיין את דרישותיכם מהמערכת, בראייה של הווה ועתיד, כך תמנעו משדרוגים לעיתים תכופות.

למה חשוב לשים לב לפני רכישת מערכת לרכב

כל דגמי הרדיו דיסק מנגנים תקליטורים אם CD  או אם תקליטורי DVD. מה שחשוב לשים לב לפני רכישת מערכת רדיו דיסק לרכב, הוא בולם זעזועים איכותי, שיאפשר האזנה רציפה מוסיקה, גם שהדרכים הן קשות, אמצעי אחסון של השירים וניגון קבצים.

לחצו כאן למידע נוסף על רדיו דיסק פיוניר בשלל דגמים חדשים
לחצו כאן למידע נוסף על רדיו דיסק לרכב בשלל דגמים מובילים

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב