03-553-8111

מדריך לרכישת מגברים לרכב

חזרה למאמרים

מדריך לרכישת מגברים לרכביש כמה המלצות לגבי מי שמעוניין לרכוש מגברים לרכב, אם למשל, אתם מעוניינים לחבר  למגבר שלכם סאב וופר יש לדאוג לכך שתהיה להם התנגדות וסוג צליל זהות והעוצמה לא תתחלק במידה שווה ביניהם, אם אחד מהם יהיה מוגבר יותר ולשני לא תהיה עוצמה. אם ברצונכם להפעיל, סוגים שונים של סאאב וופר יש להתקין כל סוג מגבר בנפרד. יש למצוא את המתח של RMS בנתונים של סאב וופר ואם יש לכם  כמה סאאבים, יש להכפיל את המתח של RMS  במספר הסאאב וופרים שקיימים ברכב שלכם. אם תרצו להבטיח לעצמכם כי מגברים לרכב, יוכלו לספק מתח, בין- 75% לבין 150%, זה יהיה תלוי בדרישות שלכם לעוצמת המוסיקה. במידה ויש לכם מגבר אך, תהיו מעוניינים לשפר את הסאונד של המערכת, תוכלו להסתפק במגבר שיהיה סולידי יותר, אך כאן, יש לשקול את התקציב העומד לרשותכם.

סאב לרכב זה תוספת חיונית למערכת השמע

להשכלה הכללית, סאב לרכב, הוא אינו חובה בכל מערכת מולטימדיה לרכב, אבל הוא בהחלט יכול לשפר את האיכות של צלילי הבס. הסאב, מעבה את התדרים וכך בעצם, מוסיף נפח ודינמיות לצלילי הבס הקיימים. יש בהחלט הבדל, בין מערכת שמע לרכב שיש לה לבין מערכת שאין לה סאב לרכב. כל סוגי המוסיקה, מושפעים במידה רבה מאיכות הבס וההתאמה שלו למערכת המולטי מדיה. תוכלו לקבל כמה טיפים להתקנה והתאמה בין סאב וופר לרכבים כגון:

- יש לוותר על יחידת סאב ענקית אם אין לכם מקום ברכב.
- יש לבחור תיבה קטנה על מנת לצמצם את המקום  עבור סאבוופר בתא המטען.
- יש להחליף את יחידת הראש עם הסאאב.
- יש לקחת בחשבון את עלות ההתקנה והרכבת המערכת לרכב.

יש לציין כי סאאב לרכב מגיעים בכמה גדלים בין 8-15 אינץ' ישנם פריטים שהם הכרחיים לכל סאאב כמו למשל, תיבת תהודה ומגבר שאף סאאב וופר, אינו יכול לתפקד בלעדיהם. יש לציין ולשים לב, כי הסאאב, מגיע בתיבה מקורית של היצרן ויש צורך בהתאמת מגבר לרכב עבורו.

 חשיבות ההתקנה המקצועית של המגבר והסאב

הטווח האופטימלי של הסאאב, הינו 20-20,000 הרץ. האופי של הצלילי של הסאאב יפיק עבורכם, יהיה תלוי בתיבה. אם התיבה סגורה, הסאאב יפיק צלילי בס נקיים ומדויקים. ניתן להתקין סאאב, ללא תיבה, אבל החשוב ביותר הוא שההתקנה תבוצע באופן מקצועי, כי כל אפקט הסאאב, יכול ללכת לאיבוד וחבל.

לחצו כאן למידע נוסף על מגברים לרכב במחירים מפתיעים
לחצו כאן למידע נוסף על סאב לרכב ממיטב החברות המובילות בתחום

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב