03-553-8111

כל המידע על מערכות מולטימדיה לרכב

חזרה למאמרים

מערכות מולטימדיה לרכב הופכות כל נסיעה לחוויה של ממש. ניתן לשמוע מוסיקה ולראות סרטים, הנוסעים מרוכזים בסרט ואתם מרוכזים בנהיגה בכביש.  בשוק של היום, ניתן למצוא מגוון רב של מערכות מולטימדיה משוכללות לרכב. ניתן להתאים מערכות מולטימדיה לרכב גדול או קטן. המערכת מותקנת בגב המושב של הנהג והנוסע הנמצא על ידו ובכך, מי שיושב מאחורה, במיוחד ילדים שיש להעסיק בנסיעות ארוכות  יוכלו להיות שקטים ומרוכזים בסרטים האהובים עליהם. כל מערכת של מולטימדיה לרכב משדרגת, הן את הרכב והן את הנסיעה. המסכים של משענת הראש, מגיעים בגודל של 6-8 אינץ''. ניתן למצוא גם מסכי מולטימדיה שמחוברים אל תקרת הרכב כך שיהיה הרבה יותר נוח לצפות במסך בזמן הנסיעה לכל הנוסעים היושבים מאחור. בהרבה רכבים יוקרתיים ניתן למצוא כבר מערכת מולטימדיה מובנית.

התחילו ליהנות ממערכת מולטימדיה לרכב

על מנת להתאים את מערכת המולטימדיה ברכב שלכם, יש לדעת, איזה פנל בסיסי קיים ברכבכם. אם הגעתם לחנות שמוכרת אביזרי רכב, בקשו מהמתקין להציץ בפאנל שלכם, כך שיידע, איזו מערכת מולטימדיה תוכל להתאים לכם. את גודל המסך לרכב, יש להתאים על בסיס של כמה פרמטרים כמו מרחק הצפייה מהמסך והמחיר. ככל שהמסך יהיה גדול יותר, כך מחירה של המולטימדיה יהיה גבוה יותר.

מולטימדיה לרכב לא רק האיכות קובעת

מידע על מערכות מולטימדיה לרכבמה שחשוב במערכות של מולטימדיה לרכב, שההתקנה היא גורם חשוב. התקנה מקצועית תוציא את מיטב האיכות מהמולטימדיה ולכן, חשוב כי מתקין מקצועי, יתקין את המערכת, על פי הוראות היצרן. ערכות של  מולטימדיה, המיועדות לרכב, הן ייעודיות, על פי סוג הרכבים כמו למשל לאאודי, סובארו, סיטרואן ועוד, ניתן להשמין מערכות מולטימדיה, אשר תתאמנה לרכבים מהסוגים הללו. מערכות מולטימדיה, כוללות תוספות חדשניות לרכב, החל ממסכי מגע של HD שמתאימים לצפייה ב- DVD ובשידורי טלוויזיה ברזולוציה גבוהה. ניתן למצוא מערכות אלה שיש בהן רדיו דיסק MP3-4 יכולת קריאה של כל הפורמטים דיבורית מסוג בלותות מערכת ניווט של GPS חיבור של I-POD חיבור למסכים אחוריים וקונסולת משחקים וכן, מצלמת רוורס. המקום ששימש להתקנת רדיו דיסק לרכב, הפך להיות פריצת דרך עולמית והפך אף להיות שטח גדול, עם צג צבעוני שבו יש מערכת של מולטימדיה המיועדת לרכבים השונים צג המגע של המסכים הינו בעל תמיכה בשפה העברית ומותאם למערכת הפעלה של אנדרואיד. בגלל העידן שלכל אחד מאתנו יש טלפון חכם, זה רק עניין של זמן עד שהעידן הדיגיטלי יחדור לכל רכב ויהפוך כל נסיעה לחוויה.

לחצו כאן למידע נוסף על מולטימדיה לרכב ממגוון חברות מובילות
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב מהסוג המתקדם ביותר

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב