03-553-8111

כיצד לבחור אזעקה לרכב

חזרה למאמרים

כיצד לבחור אזעקה לרכב

כאשר גניבות רכבים, הפכו להיות מכת מדינה, אנו חייבים למגן את הרכב שלנו כמה שיותר. לחברות הביטוח יש את הקריטריונים לסוג המיגון ברכב כגון אזעקה לרכב. הצורך במיגון לרכב, הפך כבר להיות הכרחי. בשוק, קיימים סוגים שונים של מערכות מיגון לרכב. ישנן מערכות מתוחכמות כמו מערכת אזעקה לרכב שמשדרת לנייד שלך על הרכב שמישהו ניסה לפרוץ והאזעקה מופעלת. יש מערכות אזעקה לרכב, שיש להן סוללת גיבוי שמפעילה את האזעקה במידה והפורץ ינסה לנתק את כבל האזעקה וכן, ישנם גלאי נפח שיאפשר זיהוי בשינוי נפח האוויר בגלגלי הרכב של מי שמפעיל את האזעקה. מערכת האזעקות לרכבים, מהווה אמצעי הגנה חשוב ושככל שהפורצים הם משוכללים יותר, כך ליצרניות המיגון לרכב, יש אתגר גדול יותר להקשות עליהם את הנטרול של האזעקות השונות.  ז לא בהכרח שאתם חייבים להתקין מערכות מיגון לרב בגלל שחברת הביטוח מחייבת אתכם לעשות כן, אלא בגלל הצורך שלכם להגן על רכוש יקר שהוא חיוני בחיי היום יום.

דרישות מערכות המיגון  לרכב של חברות הביטוח

חברות הביטוח, מעוניינות להיות בטוחות שהן אינן שמות את כספן על קרן הצבי, כמו למשל רכב שווה ערך, שאין לו מערכת מיגון העומדת בדרישותיהן. הקריטריונים של חברת הביטוח הם:

- אימובילייזר
- אזעקה אלקטרונית
- מערכות איתור לרכב
- קודנית

אם רכשת זה עתה רכב יוקרה, הדבר הראשון לפני שבכלל תעלה על הרכב הוא לדאוג כי קיימות בו מערכות מיגון כגון אזעקה לרכב משוכללת ומתקדמת. היום, כלי הרכב החדשים מגיעים עם מערכת אזעקה שעומדות בתקן של חברות הביטוח המבטחות את הרכב בביטוח מקיף הכולל כמובן גניבת רכב. חשוב תמיד, להתקשר אל חברת הביטוח ולבקש הנחיות לגבי מערכת המיגון הנדרשת לרכב שרכשתם. מומלץ לשלוח את טופס בדיקת המיגון חתום ע"י מתקין מורשה של חברת הביטוח. מתקינים  מורשים, ישנם בכל הארץ וזו הסיבה שמומלץ להתקין מערכת אזעקה מקורית ואמינה בחברות שמספקות תמיכה טכנית בכל הארץ.  לא בהכרח תצטרכו להוציא כסף על מערכת מיגון משוכללת, במידה ורכשתם רכב חדיש ומשוכלל שמותקנת בו מערכת העומדת בקריטריונים של ביטוח מקיף.

האינטרס המשותף של חברות הביטוח ובעלי הרכב

הסטטיסטיקה בארץ היא די עגומה לגבי גניבות הרכב. בכל שנה, נגנבים כ- 20,000 כלי רכב. זה כרוך בהרבה כאב לב ועצבים מיותרים לנהגים והוצאות כספיות לא מבוטלות. על מנת להקטין את סיכויי הגניבה, התקנה של מערכות מיגון חכמות הם האינטרס המשותף של בעלי הרכבים וחברות הביטוח.

לחצו כאן למידע נוסף על אזעקה לרכב במחירים מפתיעים
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב