03-553-8111

התחכום של מערכות אזעקה

חזרה למאמרים

אזעקה לרכב

הצורך בהתקנה של אזעקה לרכב הופך להיות תכוף ומידי, ככל שהרכב שלכם יהיה חדיש ונוצץ יותר. כאשר אנו מתעניינים במערכת אזעקה המיועדת לרכב, אנו נחפש את המשוכללות ביותר, כאלה שיהיה קשה לפרוץ אותן. ברגע שניסו לפרוץ לכם את הרכב, יש להיזהר, היות וזה עניין של זמן מועט, עד שיצליחו לגנוב את רכבכם. בשוק, יש מערכות משוכללות של אזעקה לרכב ויש לבחור את המשוכללות ביותר, כך שפורצי רכב, מרגישים, כי קשה להם יותר לפרוץ, הם לא יתעכבו וימשיכו בחיפוש רכב בעל אזעקה פחות מסובכת או מורכבת. יש לפנות לכמה חברות שמתקינות ומייבאות מערכות של אזעקות לרכב, כך שתדעו מה האופציות העומדות בפניכם, הן מבחינת שכלול האזעקה והן מבחינת ההוצאה הכספית שתוציאו על התקנת ורכישת מערכת מיגון חשובה זו. אם יש לכם ביטוח מקיף, חברות הביטוח, תחייבנה אתכם בהתקנת מערכת מיגון ואזעקה בעלת סטנדרטים מסוימים, שבלעדיה הביטוח חובה שלכם לא יוכל להתבצע.

מערכות אזעקה מתוחכמות במיוחד

ישנן מערכות אזעקה לרכב שהן מאוד מתוחכמות, כמו, מערכות שמשדרות לטלפון החכם שלך. ניתן אף למצוא מערכותהתחכום של מערכות אזעקה שיש בהן סוללת גיבוי לאזעקה  שמפעילה אותה אם האזעקה מופעלת וזאת במידה שהפורץ, הצליח לנתק את כבל האזעקה ברכב. חשוב לציין לגבי חברות הביטוח, המעוניינות כי הרכב שלכם יהיה מוגן על פי הכללים שלהם שאלה הם:

- אימובילייזר
- אזעקה אלקטרונית
- מערכת איתור לרכב
- קודנית

המבחר בשוק של אזעקה לרכב  הוא מגוון ורק נעשה משוכלל יותר עם הזמן, לאור הפריצות הרבות המתרחשות כל שנה ברכבים.  ישנן מגוון של פונקציות של מערכות אזעקות לרכב, שיודעות לבצע את הפונקציות הללו כמו למשל כאשר דורכים אזעקה באמצעות השלט הרחוק, המערכת סוכרת אוטומטית את החלונות והדלתות כך שהרכב נעול לחלוטין, כאשר עוזבים אותו. כל אזעקה, המיועדת לרכב, מגיעה עם יחידת שלט נוחה שבעת הלחיצה, במידה והנהג שכח חלון פתוח, המערכת תנעל אותם.  האזעקות המתקדמות, יכולות להראות על שלט הרכב אם הרכב מזעיק היות ומתבצעת בו פריצה ואם נגעו או פגעו בו.

קודניות שמבצעות את אותה הפעולה של אזעקות משוכללות לרכב

ישנם אנשים שרעש האזעקה רק מפריע להם והם מעוניינים למצוא פתרון אחר. ניתן למצוא קודניות לרכב שמבצעות את אותה העבודה של עיכוב הפורצים, כך שהפורצים, אינם מסוגלים להניע את הרכב, כאשר הפורץ, לבטח לא יידע את הקוד. אף פורץ, לא יהיה מעוניין להסתכן בעיכוב או להיתפס.

לחצו כאן למידע נוסף על אזעקה לרכב ממיטב החברות המובילות בתחום
לחצו כאן למידע נוסף על אביזרים לרכב בשלל דגמים מובילים וממיטב החברות

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
בניית אתרים ושיווק באינטרנט
© 2024 כל הזכויות שמורות לקאיה - אביזרים לרכב